Titlem

Proje 2

Deneme projedir.

İnşa edilen Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin yapımına Mart 2018 tarihinde başlanmış ve 1 Mayıs 2019 tarihinde hizmete açılmıştır.

Dört katlı alışveriş ve eğlence merkezi olarak tasarlanan projede eğlence alanı, 7 adet sinema salonu, bowling salonu, hipermarket, kafeterya ve restoranlar, elektronik ticaret merkezi ile diğer ticari bölümlerin yanı sıra kapalı ve açık otopark alanları yer almaktadır.

Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Firmanız İnşaat'ın projelendirme ve uygulamadaki uzmanlığının önemli göstergelerinden biri olma özelliğine sahiptir.

Proje 2

Yapım Tarihi : 15 Temmuz 2017
Proje Sorumlusu : Ahmet BEY
Proje Alanı : 300 m2
Proje Mevkisi : Merkez / Malatya
Proje Bitiş Tarihi : 22 Temmuz 2018
Deneme projedir. İnşa edilen Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin yapımına Mart 2018 tarihinde başlanmış ve 1 Mayıs 2019 tarihinde hizmete açılmıştır. Dört katlı alışveriş ve eğlence merkezi olarak tasarlanan projede eğlence alanı, 7 adet sinema salonu, bowling salonu, hipermarket, kafeterya ve restoranlar, elektronik ticaret merkezi ile diğer ticari bölümlerin yanı sıra kapalı ve açık otopark alanları yer almaktadır. Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Firmanız İnşaat'ın projelendirme ve uygulamadaki uzmanlığının önemli göstergelerinden biri olma özelliğine sahiptir.
YÜKLENİY
R . . . .
Tema Rengi
SİTE GÖVDESİ
MENÜ
ÜST MENÜ